Kullanım Sözleşmesi

Marin Medya Kullanım Sözleşmesi
Marinmedya.com ve Marin Medya adı altında olan siteler ve uygulamalar üzerinde kayıt olunmadan ve alışveriş yapılmadan önce kullanıcıların okuması gereken önemli bilgilendirmeler aşağıda maddeler halinde yer almıştır.

Marinmedya.com ve Marin Medya adı altında olan siteler ve uygulamalar üzerinde kayıt olan ve yapılan alışverişlerde kullanıcılar bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır. Lütfen bu maddeleri kabul etmeyecekseniz ve okumayacaksanız Marin Medya.com ve Marin Medya adı altında olan siteler ve uygulamalara kayıt olmayınız ve hiçbir sözleşmeyi onaylamayınız.

Site kullanımı ile ilgili genel kurallar ve yasal sorumluluklar aşağıda belirtilen şartları, kurallar ve yasal sorumlulukları içeren Kullanıcı Sözleşmesi’nin https://www.marinmedya.com kullanılmadan önce okunması tavsiye edilir.

Marin Medya kullanıcılarına siteye her girişte kullanıcı sözleşmesi sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Belirtilen şartların size uymaması halinde lütfen bu sözleşmeyi kabul etmeyiniz ve bu internet sitesini kullanmayı bırakınız.

Siteyi kullanarak ve kişisel bilgilerinizin yer aldığı üyelik formunu doldurarak bu sayfalarda yazılı şartları kabul etmiş sayılmaktasınız.

Marin Medya işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar.

Aşağıdaki yazılı kötüye kullanım durumlarında site yönetimi, kullanıcının site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki maddeleri gözden geçirmemiş kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar.

Genel Koşullar
Madde 1

Marin Medya Panel (https://www.marinmedya.com) üzerinde bulunan sosyal medya servisleri üzerindeki açıklamalar her 1000 adet siparişiniz için geçerlidir ve sipariş veren müşterilerin siparişin miktarına göre kat sayının artacağını bilmeleri gerekir.

Madde 2

Servis açıklamalarında belirtilen açıklamalar tüm servisler için değişiklik gösterir. Her müşteri sipariş vermeden önce açıklama kısmında bulunan tüm maddeleri okumuş ve kabul etmiş olur. Açıklama kısmının okunmaması durumunda Marin Medya verilen tüm siparişler için iade yapmamaktadır.

Madde 3

Eğer siparişinizin herhangi bir servis problemi yüzünden bir kısmı tamamlanır veya iptal edilirse Marin Medya siparişi olarak iade edecektir.

Madde 4

Marin Medya Panel üzerinde sunulan bütün sosyal medya servislerinde garanti sağlanmamaktadır.

Madde 5

Marin Medya müşterileri verdikleri siparişlerde hiçbir şekilde başkalarını rahatsız edecek eylemde bulunamazlar ve müstehcen,iddaa,kupon,siyaset,şiddet,hakaret,taciz,küfür,yasa dışı içerikler içeren konulara sipariş vermezler. Sipariş verildiği durumda üyelikleri, içerideki bakiyeleri iade edilmeksizin ve uyarılmaksızın durdurulacaktır. Marin Medya, müşterilerin gönderdiği her siparişi incelemekle yükümlü değildir. Herhangi bir kötüye kullanım sonucunda Marin Medya tamamlanan siparişin hiçbir hükmünü kabul etmez ve müşteriyi sorumlu tutar.

Madde 6

Marin Medya üzerinden verilen siparişlerde herhangi bir bağlantının kaldırılması,değiştirilmesi durumunda Marin Medya iade politikasını kullanmaz ve verilen siparişin iadesini gerçekleştirmez.

Madde 7

Marin Medya ve uygulamalarına kayıt olup sipariş vermiş olan müşteri, bu kuralları kabul etmiş olur ve herhangi bir aksaklıkta şikayetçi olamaz ve hak talep edemezler.

Madde 8

Marin Medya bildirimde bulunmaksızın yukarıdaki maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar.

Madde 9

Sosyal medya platformları sürekli yenilenmekte ve güncellenmektedir. Güncellemelerle birlikte Marin Medya servisleri de güncellenmesi gerekmektedir. Bu güncellemelerden dolayı oluşacak herhangi bir gecikmeyi Marin Medya ve gönderim sürelerinde oluşacak değişimleri, problemleri tüm Marin Medya müşterileri kabul etmelidir. İtirazı durumunda Marin Medya iade koşullarını kullanmama hakkını saklı tutar.

Madde 10

Sosyal medya servislerini kullanan Marin Medya müşterilerinin hesaplarının kapanması, gönderilerinin silinmesi vb. gibi Sosyal medya şirketlerinin iradesi altında bulunan ve kural ihlali olarak görülüp hesaplarına işlem yapılması durumunda Marin Medya hiçbir sorumluluğu üstlenmez ve iade koşullarını saklı tutar. Marin Medya servisleri sadece serviste belirtilen miktarları tamamlamakla yükümlüdür. Yukarıda belirtildiği durumda hesapların işlem görmesi durumunda Marin Medya hiçbir sorumluluğu kabul etmez.

Madde 11

Marin Medya müşterileri E-postası onaylanmamış, Sms doğrulanması yapılmamış ve yeni açılmış hesaplara sipariş verilmemesi gerektiğini bilmelidirler.

Madde 12

Marin Medya üzerinde bulunan tüm servisler ve internet siteleri bilgisayar yazılımları ile işleme girmektedir. Marin Medya üzerinde herhangi bir güvenlik açığı bulunması ve bildirilmemesi durumunda ilgili Marin Medya müşterisine hukuki işlem başlatılıp, hesabı uyarı ve ücret idesi olmaksızın kapatılır.

Madde 13

Marin Medya üzerinde bulunan tüm siparişlerde Marin Medya hiçbir aktiflik ve düşüş garantisi vermez. Marin Medya uygulamarına kayıt olup sipariş vermiş olan herkes bu kuralları kabul etmiş olur ve herhangi bir aksaklıkta şikayetçi olamaz ve hak talep edemezler.

Madde 14

Marin Medya üzerinde oluşturulan sipariş tamamlanmadan aynı adrese 2. kez bir sipariş oluşturulmamalıdır. Başka bir siteden satın alınan takipçi, beğeni vb. hizmet durumunda tüm haklarınız geçersiz sayılacaktır. Bu durumlar çiğnendiğinde yaşanan gecikmelerde, aksamalarda, bakiye azalmasında, işlem iptal edilmeme veyahut herhangi bir problemde şikayetçi olamaz ve hak talep edemezler.

Madde 15

Marin Medya üzerinde oluşturulan sipariş yoğunluğa göre teslim edilir. Her servisin başlama ve tamamlanma süreleri farklıdır. Servislerin başlama ve tamamlanma süreleri günlere göre değişkenlik gösterebilir. Sipariş mevcutken, hesap gizliye alınması, gönderinin silinmesi / geçici olarak kaldırılması, kullanıcı adı değişikliliği veyahut bunun gibi işlemi aksatacak eylemlerde bulunulması durumunda Marin Medya herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Marin Medya uygulamarına kayıt olup sipariş vermiş olan herkes bu kuralları kabul etmiş olur ve herhangi bir aksaklıkta şikayetçi olamaz ve hak talep edemezler.

Genel Koşullar
1.a Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgiler, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeler içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarıyla ters düşen bilgilerin siteye kaydedilmesi.

1.b Site içeriğinin izinsiz olarak kısmen veya tümüyle kopyalanması.

1.c Kullanıcılara verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmasından (bu bilgilerin kullanıcı dışındaki kişiler tarafından kullanılmasından) kaynaklanacak her türlü zarardan doğrudan kullanıcı sorumludur. Aynı şekilde kullanıcı, internet ortamında bir başkasına ait IP adresi, elektronik posta adresi, kullanıcı adı gibi kişisel bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Kullanıcı bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülüğü kabul etmiş sayılmaktadır.

1.d Sitenin güvenliğini tehdit edecek, sitenin çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, spam gibi uygulamaların yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi.

1.e Site kullanıcılarının rahatsız edilmesi, yanlış ve etik olmayan mailler, sms ve diğer bildirimlerin site kullanıcılarını manipüle etme, teşvik etme gibi hususların kullanılmaması.

Yukarıdaki maddelere görmezden gelen şahıslar doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülüğü kabul etmiş sayılmaktadır.

Kullanım Koşulları
2.a Marin Medya internet sitesileri ve uygulamaları genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesinde ve uygulamalardaki tüm bilgi, resim, Marin Medya markası ve diğer markalar, Marin Medya adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan materyalller; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana, lisansa çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz.
Marin Medya internet sitelerinin, uygulamalarının bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Marin Medya burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

2.b Marin Medya ve uygulamalarına iletilen tüm eleştirilerin hakkı Marin Medya ve uygulamalarına aittir, istenildiği taktirde Marin Medya yetkilileri tarafından pazarlama amacıyla kullanılabilir.

Sorumluluklar
3.a Marin Medya ve uygulamalarını ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) kullanıcılara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilebilir.

3.b Kullanıcı, diğer kullanıcıların ve ziyaretçilerin Marin Medya internet sitelerinin veya uygulamalarının kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanlarını zorlayacak, zarar verecek veya kilitleyecek programlar yükleyemezler. Hile girişimlerinde bulunamazlar. Bulunması halinde üyeliğinin sonlandırılacağını ve durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.

3.c Kullanıcılar Marin Medya yönetimi ile yapılan mesajlaşmaların ve görüşme kayıtlarının Marin Medya yöneticilerinin izni olmadan yedeğini alamaz, saklanamaz ve paylaşılamaz. Marin Medya tüm gizlilik hakkını saklı tutar.

3.d Üyelik iptali ve hesap silme işlemi, kullanıcı tarafından destek talebi oluşturularak yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının Marin Medya internet sitelerine ve uygulamalarına giriş yetkisi iptal edilecektir. Üyeliğini iptal eden kişi bu işlemin geri dönüşü olmadığını kabul eder. Marin Medya internet siteleri ve uygulamalarında kullanıcının kendisi tarafından sonlandırılan kullanıcı hesabına ait her türlü kaydı silme yetkisi Marin Medya internet sitelerinin ve uygulamalarının yöneticilerine aittir. Kullanıcı silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.

3.e Marin Medya internet siteleri ve uygulamaları Marin Medya yetililerinin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerinde bağlantı veya referans içerebilir. Marin Medya internet siteleri ve uygulamaları, bu sitelerin içeriklere veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

3.f Marin Medya internet siteleri ve uygulamaları, kullanıcı tarafından internet sitelerindeki ya da uygulamalarındaki kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenebilen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe Marin Medya internet sitelerinin ve uygulamalarının kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

3.g Marin Medya internet sitelerinin ve uygulamalarının belirli yerlerinde o bölüme özel farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen belirtilen bu kuralları kabul etmiş sayılır.

3.h Kullanıcılarımızın kişisel bilgilerini ve gizliliklerini korumak için aldığımız önlemler ve bu konudaki genel politikamızı okumak için, lütfen “Kullanım Sözleşmesi” sayfasını okuyunuz. Kullanıcı, servisten faydalanmaya başlandığı andan itibaren bu katılım sözleşmesinin tüm hükümlerini kabul etmiş sayılacağını ve sözleşmenin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder. Kullanıcı işbu sözleşme ile üstlenmiş olduğu yükümlülüklere aykırı hareketi nedeniyle Marin Medya internet sitelerinin ve uygulamalarının uğrayacağı her türlü zararı aynen tazmin etmeyi kabul eder. Marin Medya internet sitelerinin ve uygulamalarının, kullanıcının sözleşmeye aykırı davranışları nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için kullanıcıya aynen rücu hakkına sahiptir.

Hizmet Sürekliliği
4.a Marin Medya ve uygulamaları taahhüt ettiği hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için, işbu sözleşmede herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı değişiklik yapabilir. Marin Medya ve uygulamaları her zaman herhangi bir gerekçe göstermeksizin, tek taraflı olarak verdiği hizmeti sürekli veya geçici olarak durdurma, Marin Medya uygulamalarındaki bakiyeleri, kredileri geri ödemeksizin siteyi infaz etme, erişime kapatma ve servis içeriklerini değiştirme veya iptal etme hakkı vardır. Kullanıcı bu koşullar hadilinde sözleşmede yazılan her maddeyi kabul eder ve bu koşulların dahilinde siteye kayıt olmuş bulunur. Marin Medya ve uygulamaları, herhangi bir değişiklik olması halinde güncel kullanım şartlarını aynı link altında yeni tarih güncellemesi ile sitesinde yayınlanacak, gerek görmesi halinde elektronik posta yada sms ile kullanıcılarına bildirilecektir. Yenilenmiş güncel kullanım şartları, Marin Medya ve uygulamalarında yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve Marin Medya ve uygulamalarının, hizmet kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır. İşbu sözleşme hükümlerine aykırı materyalleri Marin Medya veya uygulamalarına göndermiş olan üyenin üyeliği, herhangi bir bildirim yapılmaksızın Marin Medya ve uygulamaları tarafından tek taraflı olarak sona erdirilebilir.

4.b Sözleşmenin yürürlüğe girmesi kullanıcı, kayıt formunu doldurup onayladığı,bu sistemi kullanarak herhangi bir hizmet aldığı ya da sipariş verdiği andan itibaren Marin Medya ve uygulamalarının sözleşmesine uymayı taahhüt etmiş kabul edilir. Sözleşme, üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır.

Gizlilik Sözleşmesi
Madde 1 Marin Medya ve uygulamaları üyelerinin site üzerinde yaptığı işlemlerin kayıtları kesinlikle gizli tutulmakta ve kesinlikle 3. şahıs, kurumlar ya da kuruluşlar ile paylaşılmamaktadır.

Madde 2 Vermiş olduğunuz siparişler servis sağlayıcıları ile paylaşılmaktadır. Ancak resmi devlet kurumları tarafın talep edilmesi halinde kayıtlar resmi devlet kurumu görevlilerine sunulabilir.

Madde 3 Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileri, siteye bakiye yükleyen müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Marin Medya ve uygulamalarında veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.

Madde 4 Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Marin Medya ve uygulamalarındaki ara yüzü üzerinden banka, PayTR ödeme sistemleri ve cihazınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Madde 5 Bizlere her zaman aşağıda belirtilen iletişim bilgilerinden yararlanarak ulaşabilirsiniz. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir.
Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Madde 6 Marin Medya ve uygulamalarında kaydınız bulunması ya da başarılı bir sipariş oluşturmanız, sitemize e-posta adresinize ve telefon numaranıza duyurularımızı ulaştırma izni vermeniz anlamına gelmektedir. Kullanıcılar diledikleri zaman Marin Medya ve uygulamalarına bildirdikleri halde duyuru listesinden çıkma hakkına sahiptirler.

Geri Ödeme Politikası
Marin Medya ve uygulamalarına yüklenen her bakiye veya kredi ya da herhangi bir ödeme Marin Medya ve uygulamaları tarafından geri ödeme yapılamaz, ancak Marin Medya ve uygulamaları yöneticileri gerekli gördüğünde geri ödemelerini gerçekleştirmektedir. Marin Medya ve uygulamalarına yüklenen bakiyeler veya Marin Medya ve uygulamalarına yapılan ödemeler sadece ve sadece Marin Medya ve uygulamalarında kullanılabilir.

Instagram/Twitter/Facebook vb. gibi sosyal medya platformlarının ne zaman güncelleme yapabileceğini bilemeyiz, herhangi bir düşüş yaşanması halinde servis sağlayıcısı telafi yapmadığı sürece iade yapılamaz.

Marin Medya uygulamalarının yöneticilerine ve çalışanlarına karşı yapılacak hakaret veya kötüye kullanım tespit edilirse üyeliklerine yapıldığı ödemelere, bakiyelere ve kredilere el konulur ve Marin Medya ve uygulamaları gönderilen takipçi veya beğeni işlemlerinin geri alınma hakkını gizli tutar.

Marin Medya ve uygulamaları altında çalıntı kredi kartı ya da farklı yöntemleri ile başkasının adına ödeme yapan kişilerin hesapları nedeni belirtilmeksizin kapatılacaktır.

Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Eğer sipariş tamamlanmazsa/kısmen tamamlanırsa sistem otomatik olarak geri ödeme yapacaktır.

Marin Medya üzerinde bulunan uygulamalarda kaydı olan her müşteri, yukarıda bulunan kuralları ve koşulları kabul etmiş olur ve şikayetçi olamaz, hak talep edemezler.

Marin Medya bildirimde bulunmaksızın kullanım sözleşmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

Sevgi ve saygılarımızla Marin Medya ekibi.